For more information on COVID-19 and how to prevent infection, visit sacoronavirus.co.za.

Bitterbosbende 3

Die grafsangers

Anzil Kulsen, Stephen Wallace

ISBN:

9780624090458

Publisher:

Tafelberg

Date Released:

September 2020

Price (incl. VAT):

R 140.00

Format:

Soft cover, 88pp


About this book:

The Bitterbosbende decide to join the school choir. But Mr Louw, the choir master, isn't their favourite and there are strange-looking new kids whom no-one seems to notice, except for Kurt. Nieke finds a page of what appears to be vintage sheet music in her history book.  She and Kurt realise they're hearing the same horrible music in their dreams, and a choir of children wearing black, with hideous large heads . . . 

RELATED BOOKS

Eisteddfod-pret 2

Gloudine Kellerman

Dagboek van ’n dork 4: Stories van 'n nie-so-elegante ysprinses

Kobus Geldenhuys

Lotta se lewe 9: Die kangaroe se skoen

Jutta Langreuter

Ontdek: Insekte

Laurence Mound

Nimmermeer

Jessica Townsend

Ontdek: die oseaan

Miranda MacQuitty

Bella en Sebastiaan

Mari Grobler

Dagboek van ’n dork 4: Stories van 'n nie-so-elegante ysprinses

Rachel Renée Russell

Trompie Omnibus 7

Topsy Smith

Grilgrypers 4: Die meisie in die maanlig

De Wet Hugo

Die legendariese Lua Verwey 2: 'n Plaas se geraas

Dihanna Taute

Ouma Hester en die Arnosterfant

Janie Oosthuysen

Wondersmid

Jaco Jacobs

Lotta se lewe 10: Koalakonsternasie

Kobus Geldenhuys

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Alistair Ackermann

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Janie Oosthuysen

Ouma Hester en die Arnosterfant

Alistair Ackermann

Dagboek van ’n dork 2: Stories van ’n nie-so-gewilde partytjiepop

Rachel Renée Russell

Bella en Sebastiaan

Alex van Houwelingen

Bitterbosbende 1

Stephen Wallace

Kies-jou-avontuur: Die gevaarlikste speletjie op aarde

De Wet Hugo

Ouma Hester en die Getaway-kar (2020)

Alex van Houwelingen

Lotta se lewe 10: Koalakonsternasie

Alice Pantermuller

Saartjie Omnibus 7

Bettie Naudé

Eisteddfod-pret 2

Tumi Steyn

Lotta se lewe 9: Die kangaroe se skoen

Kobus Geldenhuys

Die legendariese Lua Verwey 2: 'n Plaas se geraas

Theodore Key

Eisteddfod-pret 2

Jonelle du Toit

Bitterbosbende 2

Stephen Wallace

Regte-egte rampe

Susan Martineau

Regte-egte raaisels

Susan Martineau

Jungu Josh 1: Die goue kalbas

Constant Van Graan

Dagboek van ’n dork 2: Stories van ’n nie-so-gewilde partytjiepop

Kobus Geldenhuys

Dagboek van 'n dork 3: Stories van 'n nie-so-talentvolle popster

Rachel Renée Russell

Bitterbosbende 2

Anzil Kulsen

Nimmermeer

Jaco Jacobs

Bitterbosbende 1

Anzil Kulsen

Grilgrypers 4: Die meisie in die maanlig

Shân Fischer

Jungu Josh 2: Die kryger van Aboemondja

Constant Van Graan

Dagboek van 'n dork 3: Stories van 'n nie-so-talentvolle popster

Kobus Geldenhuys

Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe

Kobus Geldenhuys

Saartjie Omnibus 8

Bettie Naudé

Lotta se lewe 11: Slange en hansworse

Kobus Geldenhuys

Grilgrypers 5: Die groen watergraf

De Wet Hugo

Wondersmid

Jessica Townsend

Dagboek van ’n dork 1: Stories van ’n nie-so-fantastiese lewe

Rachel Renée Russell

Trompie Omnibus 8

Topsy Smith

Grilgrypers 5: Die groen watergraf

Shân Fischer

Kies-jou-avontuur: Die gevaarlikste speletjie op aarde

Johann Strauss

Lotta se lewe 11: Slange en hansworse

Alice Pantermuller